slider
slider
slider
Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Aysan Refrakter

Aysan Refrakter Malzemeleri Ltd. Şti. (AysanX), Kayseri ili Organize Sanayi Bölgesinde bulunmaktadır. Bölgesel olarak zengin kaynaklar ve uygun ulaşım imkanları bulunmaktadır.

Aysan Refrakter, Alümina, Zirkonya, Silisyum Karbür, İşlenebilir Cam Seramik ve diğer gelişmiş malzemeler de dahil olmak üzere ileri seramik malzemelerin ürünlerini imal etmekte ve satmaktadır. Farklı üretim süreçlerinde, seramik köpük filtreleri, seramik makine parçaları, seramik ısıtma kontrol bileşenleri ve diğer seramik bileşenleri tedarik ediyoruz.

 

Новости

Nerler Yapıyoruz
ACF 3 - Zirconium Based
ACF-3 Ürünleri zirkonyum oksit esaslıdır. Çelik döküm filtrasyonunda kullanılan filtreler çok yüksek mukavemete ve termal şok dayanımına sahip olup 17500 dereceye kadar kullanılabilmektedir.
ACF 1 - Alumina Based
ACF-1 Ürünleri alümina esaslı olup, alüminyum, bakır, çinko, magnezyum gibi demir dışı metal eriyiklerin filtrasyonunda kullanılır. Sıvı metaldeki inklızyon ve safsızlıkların giderilmesi sağlanır. Böylece daha temiz döküm parçalarının ...
ACF 2 - Silicone Carbide Based
ACF-2 Ürünleri silisyum karbür esaslı olup, sıvı gri ve sfero demir, küresel priç bronz ve alüminyum alaşımların metalik olmayan kalıntıların temizlenmesinde kullanılır. Bu filtreler çok ...